O nas


Witamy na stronie biomm.pl - autoryzowanego dystrybutora sprzętu do badań terenowych. W naszej ofercie znajdziesz produkty takich firm jak: HydroBios (Niemcy), KC-Denmark (Dania), WildlifeAcoustics (USA) czy SAIV (Norwegia) i Sea & Sun (Niemcy). Pełna oferta produktów, pełne wsparcie (w tym terenowe), szkolenia czy przygotowanie procedur poboru prób i obróbki danych. Jeżeli poszukujesz sprzętu innych producentów - napisz. Sprowadzany produkty, przygotowujemy oferty i dokumentacje.

Firma biomm.pl powstała w 2017 roku w oparciu o ponad 18 lat doświadczeń zarówno w pracach naukowo-badawczych jak i w dystrybucji i sprzedaży sprzętu na naszym rynku. 

Biorąc pod uwagę zarówno znajomość wyposażenia i produktów używanych w trakcie własnych badań jak i doświadczenie związane ze sprzedażą znanych marek, możemy powiedzieć że nie tylko dystrybuujemy te produkty - mamy też pełna wiedzę jak, kiedy i w jaki sposób używać konkretnych produktów. Proponujemy wsparcie terenowe (w tym organizacje i zbiór prób / danych w terenach trudno dostępnych), wsparcie logistyczne (w tym przygotowanie procedur i formularzy terenowych) oraz szkolenia.

NOWOŚĆ - oferta na sprzęt do poboru i obróbki prób - MIKROPLASTIKI


Zapraszam na nasze strony i do kontaktu
Zaufali nam